زیبایی ناخن با پدیکور و مانیکور

زیبایی ناخن با پدیکور و مانیکور

زیبایی ناخن با پدیکور و مانیکور

مانیکور چیست؟

انجام مانیکور معمولا به افرادی که کاشت ناخن انجام نمی دهند و دوست دارند ناخن های زیبا داشته باشند توصیه می شود؛اما اینجا در تعریف مانیکورباید گفت که مانیکور برای رفع گوشتهای اضافه دور ناخن انجام می شود و با مانیکور این گوشت های اضافی به طور کامل گرفته می شوند و با کمک سوهان کشی عالی تمام شیارها و زردیهای صدف ناخن از بین می روند و با استفاده از مواد مخصوص و پولیش براق می شوند، بیشتر افرادی که مانیکور انجام می دهند بر اینباورند که با انجام مانیکور ناخن هایشان رشد و زیبایی خاصی پیدا می کند و در نهایت مانیکور موجب می شود تا ناخن هایی تمیز و فوق العاده زیبا داشته باشید.

مانیکور

پدیکور چیست؟

همه ی ما به زیبایی دست و پاهایمان خیلی اهمیت می دهیم در اینجا منظور از پدیکور این است که پدیکوربرای رفع گوشت های اضافه دور ناخن های پا و همچنین برای پاهایی که پوسته های اضافه در ناحیه کف یا پاشنه دارند که این مسئله بسیار هم آزار دهنده است انجام می شود با انجام پدیکور از ترک زدن پاشنه پا نیز جلوگیری می کنیدو در آخر پاهایی زیبا و تمیز را خواهید داشت.

پدیکور

پس همان طور که در تعریف مانیکور و پدیکورگفتیم پدیکور به معنی مراقبت از پا بدون شک می تواند راهی مفید برای درمانبیماری های ناخن پا باشد و مانیکور راهی برای زیباتر کردن و مراقبت از ناخن های خانم ها است شما برای انجام مانیکور و پدیکور باید به سالن زیبایی که افرادی را که این تخصص را دارند مراجعه کنید تا زیبایی دستانتان را چند برابر کنند.

بهترین سالن زیبایی وآرایشی در تهران : آرایشگاه و سالن زیبایی تهران

راه های ماندگاری مانیکور و پدیکور

برای حفظ ناخن هایتان ما اینجا مواردی را برایتان شرخ می دهیم که با رعایت این موارد مانیکور و پدیکور شما ماندگاری بیشتری پیدا می کند.

  • زدن برق ناخن برای حفظ درخشش و مراقبت از ناخن
  • استفاده از دستکش حین انجام کارها
  • استفاده از صابون و مایع و آب ملایم برای شستشوی دست به جای آب داغ
  • استفاده از از روغن ناخن برای جلوگیری از خشک شدن و پوسته پوسته شدن اطراف ناخن
  • قبل از پوشیدن جوراب انگشت های پا هایتانرا با پلاستیک پوشانده و سپس جوراب و کفش خود را پا کنید این کار برای حفظلاک ناخن های پایتان توصیه می شود.
  • در صورتی که ناخن شما شکست ابتدا آن را صاف کنید و یک فرنچ ساده باریک روی آن انجام دهید.
  • بعد از اینکه از استخر خارج شدید مانیکورو پدیکور شما بخاطر کلر خشک می شوند و آسیب می بیند، سریعا روی لاکتان، یکلایه تاپ کت بزنید زیرا تاپ کت مانع محو شدن رنگ لاک تان می شود.
  • انجام مانیکور ژله‌ای که این مانیکور برای مسافرت خیلی ایده‌آل هستند و خاصیت این لاک بالاست و می‌توانند بین ۱۰روز تا ۲ هفته بدون ترک و آسیب باقی بمانند.
  • بهتر است که برای دوام بیشتر شما همیشه دست ها و مخصوصا پوست اطراف ناخن هایتان را با روغن مخصوص مرطوب نگاه دارید

X