هفت میوه و معجزه آنها بر پوست شما

هفت میوه و معجزه آنها بر پوست شما

هفت میوه و معجزه آنها بر پوست شما ، میوه و سلامتی پوست ، میو های مفید برای سلامت پوست ، تاثیر شگفت انگیز میوه برای سلامت پوست : میوه ها به علت داشتن انواع ویتامین ها ومواد مغذی بر سلامت وطراوت پوست بسیار مفید هستند .در ادامه به معرفی ۷ مورد می پردازیم .

میوه های مفید برای سلامت پوست

میوه های مفید برای سلامت پوست

 

میوه و سلامتی پوست

اغلب افراد برای داشتن پوستی زیبا وسالم به استفاده از داروهای شیمیایی رو می آورند که این داروها اثرات جبران ناپذیری بر پوست می گذارند .در این مقاله شما را با خواص ۷میوه وسبزی که برای سلامتی پوست مفید هستند آشنا می کنیم .

تخم کدو تنبل

دانه کدو تنبل در کاهش التهاب در بدن شما موثر می باشد .تخم کدو تنبل برای پوست تغذیه ای مناسب است این دانه ها سرشاراز اسید های چرب ضروری از جمله امگا ۳ و۶ و۹ می باشند وهمچنین غنی از روی است که ماده ی معدنی ضرروریبرای سلامت بدن و پوست است .

تخم کتان

تخم کتان دارای امگا ۳ فراوانی است ، امگا ۳ در بهبود عارضه های پوستی از جمله خارش ،جوش وسرخی پوست موثر می باشد بنابرین تخم کتان می تواند به بهبود عارضه های پوستی کمک کند .

تربچه

ترپچه تامین کننده بسیاری از مواد مغذی برای پوست شما است ؛این میوه بسیار مفید سرشار ازگوگرد ،ویتامین سی، سیلیکون می باشد .ویتامین سی به درخشان تر شدن پوست کمک می کند .از خواص دیگر ترپچه افزایش جریان خون وافزایش کلاژن درسطح پوست ودر نتیجه شادابی وطراوت پوست است .

آوکادو

میوه آوکادو علاوه بر دارا بودن ویتامین بالا منبع عالی از آنتی اکسیدانها و بتاکارون است که مواد مغذی موثر برای سلامت بدن وپوست هستند . همچنینسرشار از بیوتین است که یک علت قابلیت ارتجاعی پوست است .

سبزیهای تیره

سبزی های تیره به عنوان مولتی ویتامین برای پوست شناخته می شوند این سبزی ها سرشار از ویتامین های آ و سی هستند این ویتامین ها باعث داشتن پوستی زیبا وتمیز می شوند . از جمله سبزی های برگ تیره می توان به ریحان، گشنیز، سالاد شاهی واسفناج اشاره کرد .

خربزه

خربزه یکی دیگر از میوه های مفید برای سلامتی پوست می باشد به دلیل رطوبت زیاد این میوه تابستانی با فرایند آبپوشی یونها می تواند به سلامت پوست کمک کند .اما مصرف زیاد این میوه توصیه نمیشود چون حاوی مقادیر بالاییاز قند است که سلامت بدن را به خطر می اندازد .

خیار

خیار برای پوست یک مرطوب کننده طبیعی است این میوه با داشتن مواد مغذی ودی اکسید سیلیکون می تواند در ایجاد پوستی سالم وبا طراوت کمک کند .

برچسب ها: , ,

ترفند های مراقبت از پوست برای اسکی بازان

ترفند های مراقبت از پوست برای اسکی بازان

ترفند های مراقبت از پوست برای اسکی بازان ، پوست و ورزش اسکی ، مراقبت های پوست پس از اسکی ، مراقبت حرفه ای وهوشمندانه از پوست :

پوست و ورزش اسکی

پوست و ورزش اسکی

پوست و ورزش اسکی

در فصل زمستان بدلیل انعکاس نور خورشید واشعه فرابنفش از طریق برف وآب احتمال آفتاب سوختگی بیشتر است از این رو اسکی بازان و افراد عادی که برای ورزش وتفریح به کوهستان می روند باید مراقب پوست خود بوده و از کرم ضد آفتاب برای محافظت از پوستشان استفاده کنند . با فرا رسیدن فصل زمستان خیلی از اقشار مردم از جمله ورزشکاران که عاشق اسکی وبازی در برف هستند خود را به مکان های برفی می رسانند واز این نعمت خدادادی بهره می برند . بسیاری از مردمی که در زمستان برای اسکی به ارتفاعات می روند این ورزش پرهیجان را به عنوان تفریحی سالم وبی خطر می دانند و به انجام آن لذت می برند .

در این مطلب می خواهیم برای مخاطبان مان علاوه بر لذت ها , از خطرات این ورزش پرهیجان و حوادثی که امکان دارد حین انجام این ورزش برای افراد اتفاق بیفتد و حتی در بعضی موارد این حوادث منجربه مرگ شده است صحبت کنیم . با رعایت نکاتی بسیار ساده می توان از بسیاری از این خطر ها وحوادث اجتناب کرده و ورزش وتفریحی لذت بخش داشت وخاطره ای خوش را رقم زد .

افرادی که به ورزش اسکی می پردازند باید بیشتر مراقب پوست وسلامتی خود باشند به این دلیل که این افراد در ارتفاع بالایی ورزش می کنند ودر معرض باد, سرما وتابش مستقیم آفتاب قرار می گیرند .اغلب این ورزشکاران دچار آفتاب سوختگی ,گشادی مویرگ ها در آخر دچار پیری زودرس می شوند همچنین سرما شدید باعث می شود لب ها خشک شوند و ترک بخورد و بدن دچارکم آبی شود. لباس مناسب اسکی تا حدودی جلوی این عوارض را می گیرد .

برای اسکی بازان استفاده از کلاه و عینک ضروری است ,برای اینکه سرشان دچار سرمازدگی نشود و موهایشان آسیب نبیند توصیه می کنیم که از کلاه استفاده کنند. همچنین با استفاده از عینک مناسب وبا کیفیت که مخصوص اشعه های آفتاب است و فشار بر قسمت های نازک پوست وارد نمی کند می توانند به راحتی وسلامت این ورزش شاد ومفرح را انجام دهند . با داشتن یک عینک اسکی مناسب خطر ابتلا به دوبینی در شما ازبین می رود و از شکستگی مویرگ صورت در امان می مانید وخون در صورت تان به راحتی جریان می یابد .

ترفند های مراقبت از پوست برای اسکی بازان

مراقبت حرفه ای وهوشمندانه از پوست

 1. برای محافظت از پوست در مقابل اشعه آفتابصورت خود را تمیز کرده و کرم بزنید سعی کنید از کرم هایی که حاوی موادی ۱٫برای مرطوب کردن پوست هستند استفاده کنید. برای اثر بخشی مطمعن حتما از محصولی استفاده کنید که درجه حفاظتش در مقابل آفتاب بالاتر از ۱۵ باشد. توجه کنید که حتی پلک وگوش شما هم جز مناطق حساس ونازک بدن می باشند و امکان آفتاب سوختگی برای آنها هم وجود دارد .
 2. برای محافظت از لب هایتان در مقابل خشکی وسرما حتما از یک نرم کننده لب با درجه حفاظت ۱۵ به بالا استفاده کنید.یک راه برای اثر بخشی دو چندان این نرم کننده و محافظت بیشتر از لب هایتان ایناست که لایه نازکی از براق کننده معمولی روی آن بزنید. همچنین از نرم کننده اطراف دهانتان نیز استفاده کنید . متخصصان توصیه اکید دارند که لب هایتان را با زبانتان خیس نکنید چون بزاق دهان به دلیل وجود آنزیم های گوارشی در آن باعث خشکی بیشتر لب هایتان می شود .
 3. استفاده از بعضی کرم های ضد پیری پوست و کرم هایی که حاوی رتینوئید یا ترتینویین هستند وباعث پوسته پوسته شدن و سوزش در پوست تان می شوندبرای زمان اسکی مناسب نیست.چند روز قبل از رفتن بهورزش اسکی از این محصولات استفاده نکنید .
 4. از موارد دیگر مراقبت از پوست در زمان اسکی می توان به استفاده از بند چانه مناسب اشاره کرد تا پوست صورت را نساید واذیت نکند برای این منظور نباید از بند چانه ای که دارای برآمدگی زبر یا نخ نایلونی است استفاده کرد . اگر بند چانه مورد استفاده دارای نخ نایلونی بود میتوان آن را با فندک ذوب کرده ومسطح نمود.
 5. پوست سر از نواحی حساس بدن است که به مراقبت نیاز دارند مخصوصا افرادی که موهایشان ریخته یا تراشیده اند بیشتر باید مراقبت کنند .

مراقبت های پوست پس از اسکی

 • پس از تمام شدن اسکی وبیرون آمدن از پیستبدن افراد بسیار سرد وحساس می شود .در این حالت بگذارید بدنتان به آرامی وخود به خود گرم شود تا مویرگ های شکننده سطح پوستتان آسیب نبیند .شما در این مواقع نباید از حمام بخار یا جکوزی داغ استفاده کنید .
 • بعد از گرم شدن نسبی پوستتان را از جهت وجود هر گونه پوسته پوسته شدن ,آفتاب سوختگی ,خشکی وترک بررسی کنید در اولین فرصت ممکن، صورت و گردنتان را بشویید وخشک کنید، تا عرق خشک شده ی روی پوستتان از بین برود و پوستتان آسیب نبیند . برای مناطق آسیب دیده پوستهم می توانید از ژل آلوئه ورا یا یک ماسک ترمیم کننده استفاده کنید .
 • آن قسمت از پوست صورت آقایان که آفتاب سوخته شده یا خشک وآسیب دیده است نباید تراشیده شود چون آسیب دیدگی بیشتر می شود .آقایان از استعمال عطر یا ژل اصلاح در این قسمت ها باید خودداری کنند .
برچسب ها: , , ,

کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه طبیعی , ترمیم مژه , قیمت و هزینه کاشت مژه

 کاشت مژه طبیعی , ترمیم مژه , عوامل موثر در ریژش مژه ها , دلایل کاشت مژه , روش های کاشت مژه , چگونگی و شیوه کاشت مژه , هزینه و قیمت کاشت مژه , کدام جراحی کاشت مژه بهتر است؟ : هدفدر کلینیک کاشت مژه ایجاد تقارن است یعنی باید مژه کاری در صورت فرد ایجادتقارن کند این تقارن کمک می کند که چهره شخص به زیبایی دیده شود احتمال دارد شخص به دلیل نبود مژه در ظاهرش احساس خجالت زدگی کند که این خجالت زدگی با مژه کاری از بین میرود کاشت ابرو طبیعی با کمک جراحی و ترمیم مژه ها معمولا باعت می شود که دوباره مژه ها رشد کنند.

در بعضی از زنان مژه ها در اثر بیماری یا حالت های کندن وسواسی و صدمه زدن به آنها در هنگام برداشت مژه های مصنوعی از بین می رود و در بعضی دیگر از موقع تولد مژه ها حالتی کم پشت دارند و همیشه وقتی به قیافه شان نگاه می کنند آرزو دارند که ایکاش مژه هایشان پرپشت و زیاد بود. کاشت مژه طبیعی و دائمی برای این افراد مناسب ترین شیوه است. اما قبل از اینکه به مراحل کاشت مژه برسیم بهتر است دلایل ریزش مژه هارا بدانیم  .

عوامل موثر در ریژش مژه ها

مژه ها براثر عوامل زیر دچار ریزش می شوند:

 • آسیب دیدن بر اثر تصادف های رانندگی و زخمی شدن در اثر سوختگی های حاد و اتفاقاتی شبیه به اینها.
 • بر اثر مبتلا شدن به بیماری و مداواهای پزشکی که به عنوان درمان انجام می شود.
  عوامل ارثی و نارسایی هایی مادرزادی
 • کنده شدن مژه ها بر اثر عادت های وسواسی به وسیله خود شخص
 • شیوه های درمانی سرطان از جمله پرتودرمانی، شیمی درمانی و جراحی خارج نمودن تومو

دلایل کاشت مژه

کاشت مژه طبیعی هم مانند سایر عمل های جراحی کاشت مو علت های زیاد و مختلفی دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • آسیب ها و صدمات فیزیکی (صدمه دیدن صورت و زخمی شدن بر اثر اتفاقاتی نظیر تصادف های جاده ای، سانحه های صنعتی، ایجاد سوختگی بر اثر گرما و حرارات و موارد شیمیایی و تتوی پلک) با آلوپسی بر اثر کشش های مرتبط با مصرف مژهای مصنوعی که خیلی رایج است.
 • بعضی از بیماری ها مانند سرطان که باعث از بین رفتن فولیکول های مژه و ماندن جای زخم روی بافت می شود و یا همچنین درمان های ان ها مانند شیمی درمانی یا رادیو درمانی باعث ریختن مو های سر و مو های صورت میشود .
 • کنده شدن مژه ها و موهای صورت و بدن بر اثر عادت های وسواسی به وسیله خود شخص که اصطلاحا تریکوتیلامانیا خوانده می شود.
 • نارسایی های مادرزادی که در برخی دیده می شود و تمام بدن بر اثر بیماریخاصی بدون مو است نیز یکی از دلایل نیاز شخص به کاشت مژه و مو است.
 • احتمال دارد مژه ها در اثر کارهایی که به منظور زیبایی صورت می پذیرد صدمه ببیند و به خاطر برداشتن مژه های مصنوعی دچار آسیب های جدی شود.

روش های کاشت مژه

کاشت مژه

روش های کاشت مژه

ابتدا دکتر محل موردنظر را به حالت بیهوشیموضعی در می آورد و میکروگرافت هایی را از پوست سر بر می دارد و فولیکول ها یعنی موهای طبیعی را به مژه ها پیوند می دهد. گرافت ها به واحدهای فولیکولی جدای از هم قسمت می شوند. این نوار از پوست سر به یک کارشناس تحویل می گردد تا بافت مو را به حالت فولیکول های موی جدا شده به منظور کاشت از هم جدا نماید. هر چربی و پوست زایدی سوا می گردد تا هر میکروگرافت به اندازه ای که می تواند کوچکتر شود.

بعد از تزریق بی حسی و حفاظت از پلک چشم با یک پوشاننده، موها را به صورت تکی در پلک می کارند. هر فولیکول مو به صورت جداگانه پیوند داده می شود. همه میکروگرافت ها موهای فولیکولی جدای ازهم می باشند که خیلی دقیق با کمک یک سوزن خیلی ظریف بر روی پلک گذاشته می شود. مدت زمان کاشت مژه میان یک تا سه ساعت زمان میبرد.

بعد از کاشت مژه همیشگی، مژه های تازه در مقایسه با مژه های طبیعی زیادتر رشد می نمایند و بایست به صورت مرتب کوتاه گردند. با شیوه میکروسرجری حرفه ای می توان کاشت مژه همیشگی را در بیمار اجرا نمود. در این شیوه طبق نظر بیمار طول اندازه مژه ها را مشخص میشود.

کاشت مژه با بیهوشی موضعی اجرا می گردد و بیمار در هوشیاری کامل است. موهایی که بر روی پلک کاشته می شوند به رشدشان ادامه می دهند به صورتی که بیمار احتمال دارد یک برنامه فر دادن را نیز به موهای کاشته شده اجرا کند تا این موها با زاویه های نرمالی در موازات مژه های سابق قرار بگیرند. همچنین بیماران به آرایش موهای در حال رشد احتیاج دارند تا اندازه آن ها را در طول مد نظر نگه دارند.

چگونگی و شیوه کاشت مژه

روند کاشت مژه طبیعی دربردارنده کارهایی مثل برش های کوچک در بالا و پایین پلک با جاگذاری موهای مژه می باشد. ابتدافولیکول های مو پوست سر برداشته می شوند و بعد در قسمت های ویژه ای از پلککاشته می شوند. بعد بخیه زده می شوند تا موهای کاشته شده محکم در محل موردنظر بمانند و دکتر قادر است در هر محله از کاشت ۲۴ تا ۴۰ مژه را پیوند بزند.

این عملیات در زمان خیلی کم انجام میشوند .به مدت یک هفته بعد از این جراحی مانند همه جراحی های دیگر که در فرد انجام مشود شخص اندکی درد، کبودی و ورم را در ناحیه صورت حس می نماید. قسمتعمده ای از درد ایجاد شده در مدت ۷ تا ۱۰ روز برطرف می گردد و می توان با استفاده از داروهای آرام بخش و استراحت آن را کنترل نمود. بعد از یک دوره درمانی ۶ تا ۱۲ ماهه، مژه های کاشته شده به حالت نرمال در می آیند و رشد آنها مثل بقیه موها می شود فقط باید در این مدت آنها تحت نظر باشند و ان هارا کوتاه کرد تا طول متناسبی را داشته باشند.

حفاظت از مژه های کاشته شده دربردانده کارهایی نظیر: کوتاه کردن، فر دادن و سایه زدن به آنها می باشد تا ظاهر کاشت مژه طبیعی به نظر برسد. مژه های کاشته شده به حالت همیشگی به رشد خود ادامه می دهند و دست کم در ماه یک مرتبه بایست کوتاه گردند. اندازه رشد مویمژه برای هر شخصی متفاوت می باشد، ولی در حالت عادی، با بهبودی پلک ها، مژه های کاشته شده نیز تا حدودی نرمال تر می شوند.

کدام جراحی کاشت مژه بهتر است؟

برای جراحی کاشت مژه طبیعی بیماران می توان دو نوع جراحی کاشت مژه را پیشنهاد کرد:

کاشت اصلاحی مژه برای ترمیم ریزش مژه هاییکه بر اثر آسیب ها و حوادث تصادفی و یا بیماری در بیمار ایجاد شده اند. و همچنین بیمارهایی که بی مویی آنها مادرزادیی است نیز می توانند از کاشت مژهبهره ببرند.

هدف از کاشت مژه چیست ؟

هدف از کاشت مژه افزایش زیبایی مژه های موجود است. زنان بیشتر از مردان مشتاق هستند که برای بیشتر کردن همیشگی اندازه و تراکم مژه ها تن به جراحی بدهند. فقط باید از نتیجه عمل مطمئن شوند.

کاشت مژه برای زیبایی یک مورد تازه است. مژه های پیوند داده شده از موهای سر می باشند و این مژه های تازه همانند موهای روی سر رشد خواهند کرد. یعنی بایست همانند موهای سر در فواصل مشخصی این موها نیز کوتاه شوند. همینطور بایست آن ها را به طوری فر داد که کاملا با مژه های طبیعی قبلی آمیخته گردند. چشم های بیمار بعد از عمل برای مدت کوتاهی حساس می شوند و مدت ۶ ماه زمانی است که برای رشد کامل مژه های جدید پیش بینی می شود که این نهایت مدت زمان رشد کاما آنهاست و در این زمان مژه ها در مناسب ترین وضعیت شان قابل مشاهده هستند.

عوارض کاشت مژه

هر عملی نتیجه و عارضه هایی دارد که کاشت مژه طبیعی و کاشت ابرو نتیجه عالی دارند و کمی هم عارضه دارند.

خونریزی جزئی می باشد، به جا نماندن هیچ جای زخم مشخصی در صورت، به صورتی که مژه های کاشته شده کاملا طبیعی می شوند. رایج ترین عارضه کاشت مژه و ابرو خارش می باشد. سعی کنید از خارش محلموردنظر خودداری کنید. چون باعث عفونی شدن محل می گردد. در حالتی که شخص نتواند جلوی خارش را بگیرد دکتر داروهایی را برای این منظور تجویز می نمایدو بهتر است بیمار برای جلوگیری از خارش قسمت کاشته شده از عینک استفاده نماید.

بعد از کاشت مژه موهای کاشته شده که در ناحیه تازه آغاز به رشد می نمایند نیاز به محافظت زیادی نظیر کوتاه کردن و براق سازی با ژل یا واکس دارند. کاشت ابرو تنها برای افرادی که می خواهند از پیرایش روزانه راحت شوند نمی باشد بلکه برای افرادی که بر اثر درمان سرطان مژه های و ابروهای خود را از دست داده اند، یا اشخاصی که در قسمت چشمشان صدمه هایی وارد شده و رشد مژه ها متوقف شده نیز مورد بهتری می باشد.

هزینه و قیمت کاشت مژه

هزینه و قیمت کاشت مژه به شرایط مژه ها، تعداد مژه هایی که قرار است کاشته شوند، و پزشکی که قرار است این جراحی را انجام دهد بستگی دارد .
کسانی که به هر علتی مژه هایشان را از دست داده اند یا حتی مژه های کم پشتیدارند کاشت مژه طبیعی یک راه کم خطر و مطمئن است که باعث میشود شخص دیگر سراغ مژه های مصنوغی و ارایش نرود.

برچسب ها: , , , , , ,

رنگ مو , نکته هایی برای رنگ کردن موی سر

رنگ مو , نکته هایی برای رنگ کردن موی سر

رنگ مو , نکته هایی برای رنگ کردن موی سر ، رنگ مو از چه چیزهایی تشکیل شده است؟ ، انواع رنگ مو طبیعی ، انتخاب رنگ مو ، رنگ کردن موها در دوران بارداری ،آیا رنگ کردن به موها آسیب می رساند ؟ : رنگکردن مو در بین اکثر بانوان و عده ای از مردان رایج است . به طور متوسط ۹۵درصد از زنان از رنگ مو استفاده می کنند . در دهه های اخیر استفاده از رنگمو برای مردان با تمسخر اطرافیان همراه بود ، از این رو خیلی از مردان از رنگ مو استفاده نمی کردند. اما امروزه استفاده از رنگ مو در بین مردان برایپوشاندن موهای سفید باب شده است . در بین زنان عده ای بخاطر گذشت سن و سفید شدن رنگ موها ، موهای خود را رنگ می کنند ، . عده ای بخاطر تنوع و زیبایی نسبت به این کار اقدام می کنند .

در گذشته ، برای تهیه ی رنگ تیره از جوشاندن پوست گردو و تره فرنگی استفاده می شد . ولی امروزه رنگ مو به طور گسترده در بازار موجود است . در مورد انتخاب نوع رنگ مو و نحوه استفاده از آن یکسری سوالاتی مطرح است ، که در ادامه ی این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت .

مواد تشکیل دهنده ی رنگ مو

مواد تشکیل دهنده ی رنگ مو

مواد تشکیل دهنده ی رنگ مو

در طی فرآیند رنگ کردن مو از دو ماده شیمیایی پایه استفاده می شود : ماده شیمیایی اول « پیروکسید هیدروژن » یا «اکسیدان » نام دارد. از این ماده به منظور حالت گرفتن مو و تثبیت رنگ مو استفاده می شود . استفاده زیاد از اکسیدان ، منجر به خارج شدن سولفور مو میشود .

از دست رفتن سولفور مو نیز منجر به زبری ونازکی تارهای مو می شود. ماده شیمیایی دیگر برای رنگ مو آمونیاک نام دارد.ایناین ماده قلیایی، در پی ترکیب شدن اکسیدان با رنگ اولیه مو به دست می آید . و این ماده به صورت کاتالیزور عمل کرده و رنگ موها را روشن می کند. همچنین آمونیاک موجب جدا شدن کوتیکول و نفوذ رنگ به درون پوسته مو میشود.

انواع رنگ مو شیمیایی

رنگ مو

امروزه رنگ مو در بازار بسیار متنوع است ،و برای موهای مختلف ، رنگ مو متفاوت است . اگر دقت کنید ، می توانید رنگ موی مناسبی را برای موهای خود تهیه کنید . باید توجه کنید که شما باید با آگاهی کامل رنگ موی مناسب برای موهایتان را انتخاب کنید . چرا که ناآگاهی می تواند به موهای شما صدمه بزند . محصول انتخاب شده ، تعیین کننده چگونگی واکنش پیروکسید هیدروژن و آمونیاک با موهای سر می باشد . در ادامه ی این مقاله چند نوع رنگ مو را به شما معرفی خواهیم کرد .

رنگ موی نیمه دائمی

این نوع از رنگ مو ، رنگ را به لایه ی بیرونی مو ، بدون تغییر در حالت طبیعی مو اضافه می کند . رنگ مو متشکل از یکسری مولکول های زبر می باشد . باین مولکول ها ، بعد از چند بار شستشوی مو، از غلاف تار مو جدا می شوند . این نوع رنگ مو بعد از مدتی و شستشو با شامپو از بین رفته و رنگ خود را از دست می دهد .
رنگ موهای نیمه دائمی، به دلیل عاری بودن از ترکیبات آمونیاک و پیروکسید هیدروژن باعث روشن یا بی رنگ شدن موها نمی شوند .

رنگ موی موقت

این نوع رنگ مو، بعد از مدتی شستشو با شامپو تاثیرخود را از دست می دهد. مولکولهای این نوع رنگ غلاف دور تار مو را پوشانده و به درون پوسته آن نفوذ می کنند. سپس در جایی که مولکول های رنگدانه طبیعی قرار دارند ساکن می شوند.

آمونیاک موجود در رنگ موی موقت به اندازه ای نیست که باعث روشن شدن یا بی رنگ شدن رنگدانه طبیعی شود . همچنین مقدار پیروکسید هیدروژن موجود در آن هم بسیار کم می باشد . با این حال ، این نوع رنگ مو ، موهای سفید را پوشش می دهد.

رنگ موی دائمی

از این نوع رنگ مو برای ایجاد تغییرات کلیدر شکل ظاهری استفاده می شود . این نوع رنگ مو ، باعث بور شدن موهای سیاه شده و یا برعکس . در رنگ مویدائمی، از آمونیاک و نیز پیروکسید هیدروژن برایرنگ کردن مو استفاده می شود . مولکولهای موجود در این نوع رنگ مو به پوستهمو وارد شده و با شستشوی سر از بین نمی روند .
این نوع رنگ مو با تاثیر گذاشتن بر روی رنگدانه های مو ، آن ها را روشن تر می کند. و دلیل متفاوت بودن یک رنگ مو در بین موهای افراد مختلف همین موضوعاست . برای خارج شدن رنگ از ریشه مو ، و ظاهر شدن رنگ طبیعی مو بر روی پوست سر حدود چند هفته زمان لازم است .

رنگ کردن موها در دوران بارداری ممنوع

رنگ کردن موها در دوران بارداری ممکن است ،به جنین صدمه بزند . درست است که هنوز تحقیقات در این زمنیه تکمیل نشده است . ولی به دلیل اینکه جنین در سه ماهه ی اول بسیار حساس بوده و رنگ مو ،از طریق پوسته ی سر جذب می شود ، ممکن است به جنین صدمه بزند . لذا توصیه بر این است که در دوران بارداری از رنگ کردن موها خودداری شود .

آیا رنگ کردن به موها آسیب می رساند ؟

رنگ کردن اگر به تعداد دفعات مکرر انجام شود ، ممکن است به موها صدمه بزند .  و به مرور جنس موها خراب می شود . در واقع عارضه ای که رنگ کردن موها به دنبال دارد ، همان خراب شدن جنس موها است ، وگرنه رنگ کردن موها باعث ریزش موها نمی شود . اگر رنگ کردن سالی بیشاز ۵ بار انجام شود ، موها حالت مرده پیدا کرده و شادابی و طراوت خود را از دست می دهند ، و امکان پیدایش موخره وجود دارد .

انتخاب رنگ مو

انتخاب رنگ موی مناسب

اولین اقدام قبل از شروع به رنگ کردن موها، پیدا کردن رنگ موی مناسب است . این کار خیلی راحت نیست . اگر شما رنگ موی دلخواهتان را از روی کاتالوگ رنگ فروشگاه انتخاب می کنید ، باید بگوییمکه اقدام اشتباهی انجام داده اید . شما بایستی رنگ مو را بر حسب رنگ طبیعی مو، رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید. رنگ های موجود در کاتالوگ حاصل بازتاب نور از روی رنگدانه های رنگ شده می باشد . از این رو ، یک رنگ یکسان روی موهای مختلف نمودهای متفاوتی دارد. رنگ موی طبیعی و مصنوعی در زیر نور فلورسنت یا نور طبیعی آفتاب متفاوت به نظر می رسند .

برای درجه بندی سطح رنگ ها از شماره استفاده می شود . در میان رنگ ها ، رنگ شماره ده مو را روشن و شماره یک آن را تیره می کند. انعکاس نور از رنگ موی سیاه کمتر است ، این در حالی است کهرنگ موی بور نور بیشتری را منعکس می کند . از این رو ، با روشن کردن رنگ موها ، هاله گرمی از رنگهای زرد و قرمز دور فرد دیده می شود .

در نطر داشته باشید که ترکیب رنگهای زرد وقرمز به جای تولید رنگ مورد دلخواه شما ، رنگ نارنجی را تولید خواهد کرد .برای افراد با پوست گندم گون و برنزه رنگهای شیری، گلبه ی، مسی، کرم نخودی، قهوهای، زرد سوخته، قهوهای مایل به قرمز، قهوهای مایل به طلایی، و رنگهای آبی، سبزآبی، فندقی، عسلی، سبز کاهویی و زرد رنگ های مناسبی می باشند . برای افراد با چشم های کهربایی یا به رنگ قهوه، رنگ موهای طلایی باهایلایت قرمز، قهوهای طلایی، قهوهای عسلی، فندقی، مسی و قهوهای سوخته مناسب است.

در افراد با پوست های روشن، هایلایت آبی قرمز و برای پوستهای صورتی و سرخ، رنگ کرم گلی، زیتونی تیره و قهوهای تیره با سایه آبنوسی جلوه خاصی ایجاد خواهد کرد. برای افراد با چشمهای آبی روشن،آبی خاکستری، آبی تیره، سبز تیره، قهوهای و مشکی، بهترین رنگ مو ارغوانی با هایلایت شرابی، پلاتینی، خاکستری، قهوهای، قهوهای تیره، مشکی و شیری است.

در انتخاب رنگ مو عوامل مختلفی همچون مرغوبیت رنگ، سلیقه و خواسته شما و ارایشگر شما و مدت زمانی که می خواهید آن رنگ مو روی موهایتان باقی بماند دخالت دارد .

اکثر بانوان ، در ایتدا از رنگهای تیره استفاده می کنند و هر بار، رنگ یک درجه روشن تر از قبل را انتخاب می کنند .اگر موهای سفید شما با رنگ موی انتخابی پوشش داده نشد ، این بار از رنگ مرغوب تر و یک درجه بالاتر از رنگ موی اصلی خود استفاده کنید .

قبل از گذاشتن رنگ ، موهایتان را خشک کنید ، زیرا رنگ موی مرطوب ، رقیق شده و در نتیجه رنگ مطلوب به دست نخواهد آمد .

رنگ مو ، در تابستان به علت تأثیرات مخرب نور خورشید و گرما ثابت باقی نمی ماند ، از این رو توصیه بر این است که ، برای درست کردن خلل و فرج مو و نرم کردن آن از نرم کننده استفاده کنید .

اگر موهای شما در برابر رنگ خیلی زبر و مقاوم است ، لازم است که قبل از اقدام به رنگ کردن موها ، از نرم کننده استفاده کنید . چراکه نرم کردن ، لایه های کوتیکول رنگ را بهتر جذب می کنند.

مواد شیمیایی موجود در استخر شنا ، رنگ مورا تغییر می دهند . از این رو توصیه می شود ، که هنگام شنا از کلاه استفاده کنید . برای حل این مشکل می توانید از شامپوهای براق کننده و شفاف کننده نیز بعلت ایجاد یک لایه روی مو استفاده کنید .

معمولا در بازار مواد ارایشی و بهداشتی دونوع رنگ مردانه و زنانه وجود دارد . که بهتر است اقایان و خانمها از رنگ مو مناسب خود استفاده کنند .در بازار رنگ موهای شامپویی و رنگ موهای کرم مانند نیز وجود دارد که در مورد کاربرد انها می توانید از داروخانه و فروشگاه های مواد ارایشی و زیبایی و ارایشگاه زنانه و مردانه پرس و جو کنید.

برچسب ها: , , , ,

درمان لکه های پوستی با ظروف مسی

واریس , علت , علائم | درمان واریس با لیزر

واریس , علت , علائم | درمان واریس با لیزر

واریس , علت به وجود آمدن بیماری واریس , علائم بیماری واریس | درمان واریس با لیزر , قیمت و هزینه درمان واریس با لیزر , لیزر درمانی برای بیماری واریس : دراثر لخته شدن خون در بدن که عامل لخته نیز گردش ناصحیح خون است این عامل باعث جمع شدن خون در سیاهرگ ها و در نتیجه تورم رگ ها می شود . در اثر متورم شدن رگ ها که قابل مشاهده است رگ های واریس پا گفته می شود هرچند رگ های واریس در قسمت های پا و ران بیشتر رایج است ولی امکان این نیز وجود دارد که در هر قسمت از بدن رخ دهد .

واریس

رگ های واریسی بزرگ هم قابل مشاده است یعنی در قسمتی که واریس وجود دارد با چشم دیده می شئود و قابل لمس , متورم ,انحنایی , بزرگ و مسطح هسنتد . ( قطر این نوع واریس بیش از ۴ میلی متر است). در سطح پوست رگ های واریس با مویرگ های نازک قرمز با که به رگ های عنکبوتی کوچک معروف است قابل رویت است . این رگ های کوتاه , نازک با شکل های خوشه ای و مارپیچ هستند و بیشتر اوقات قابل لمس نیستند . پزشکان بیشتر اوقات برای درمان چنین رگ های واریسی از لیزر استفاده می کنند .

ظاهر شدن رگ های واریس امکان دارد در تمامسنین ودربین تمام انسانها ( زن ومرد ) باشد . ولی بیشتر در خانوم هایی که به تازگی وزن حمل کرده اند ودر افراد با سن بالا نمایان می شود . این توضیحهم الزامی است که بیماری واریس یک بیماری بسیار رواج یافته وبه دلیل افزایش یافتن سن و سوابق خانوادگی ارتی می تواند که در مبتلا شدن به این مشکل تاثیر گذار باشد .

دیگر عامل هایی که خطر نمایان شدن رگ های واریس را بیشتر می کند عبارتند از:

 • نداشتن تحرک در زندگی
 • افزایش یافتن وزن
 • حاملگی
 • ایستا ماندن به مدت طولانی

متخصصین مجرب ما بعد از بررسی وعلائم بیماری در کلینیک لیزر مونالیزا بهترین درمان را به شما توصیه خواهند کرد .

علل بیماری واریس و درمان آن با لیزر

تا این لحظه دلیل اصلی سیاهرگ های عنکبوتیو واریس مشخص نشده است . نداشتن دریچه های سیاهرگ ویا ضعف آنها امکان دارددر برخی موارد گردش خون (جریان خون در رگ ها ) را با اختلال مواجه کرده ودر نتیجه باعث واریس پا می شود . رگ هایی که بزرگ می باشند دریچه های یک طرفه ای دارند . مسئولیت ویژه ی دریچه ها در سیاهرگ ها هدایت کردن خون وریدی به سمت قلب ومانه بازگشت مجدد واجماع آنها می باشد . بیشتر دریچه ها در سیاهرگ های رخنه کننده و بعضی از سیاهرگ های عمیق قرار می گیرند . از دیگر علت های اجماع شدن خون در رگ ها می توان به ضعف دیواره ی رگ ها اشاره کرد .

در مواردی امکان دارد کهدیواره های خونی ضعفتر از حالت طبیعی پیدا کرده ودرباعث می شود که حجم خون افزایش یافته ودرنهایت موجب واریس رگ ها می شود . بعضی از بیماری ها هم امکان دارد که باعثشکل گیری رگ های واریسی شوند . که این حالت به ندرت پیش می آید .

بیماری هایی که می توانند دلیل ییدایش رگ های واریس شوند شامل:

 • التهاب در رگ های خونی ( فلبیت ) لخته گی خون ویا هر نوع اختلال در جریان یافتن خون در رگ ها
 • ناهنجاری مادر زادی رگ ها

بیماری واریس یکی از پیشرفته ترین بیماری ها می باشد و در بیشتر وقت ها هم پیشگیری کامل این بیماری امکان ندارد . ولی در کل می توان با رعایت مواردی همچون حفظ کردن وزن طبیعی بدن , ورزش های منظم واستفاده از جوراب های محافظ می تواند بسیار مفید ونتیجه بخش باشد.

علائم واریس پا

بیماری واریس پا

واریس در بیشتر افراد بدون علائم فیزیکی می باشد . با این حال اکثر بیماران استرس نمایان شدن رگ های واریس و از دسترفتن زیبایی ظاهر پاهای خود می باشند . علائم رگ های واریس عبارتند از :

 • احساس درد
 • عضلات پا گرفته شود
 • خارش
 • تورم
 • وخستگی های پی در پی

در بیشتر افراد امکان دارد که احساس درد جزئی وفشار های وارده از رگ های واریسی در پا ها شاکی می باشند . از نشانه های رایج ولی بسیارشدید واریس پا خونریزی , ترومبوفلبیت ( تشکیل شدن لخته خون در رگ های واریسی ) زخم های پوستی , آماس پوستی با درد بسیار و درماتیتاستازیس ( اگروما پوستی ) می باشند در بیماری واریس پا که فرد بیماری غالبا به مدت طولانی با آن دست وپنجه نرم می کند . امکان دارد ضایعات فیبروتیک و یا پیدا شدن زخم در پوست و باعث تغییراتی در پوست از جمله درخشانی نزدیک وریدهای پوستی مشاهده شود .با نمایان شدن همچین عوارض های بهدست آمده از واریس پا باید در سریع ترین زمان ممکن به پزشک مراجعه ودرمان های لازه صورت بگیرد .

درمان واریس با لیزر (لیزر درمانی) چه مزایایی دارد؟

احساس بهتر نسبت به درمان

با درمان شدن رگ های واریسی دیگر نیاز به استفاده کردن از کانسیلرها ( پوشاننده ی رگ ها ) نمی باشد ومی توان لباس های محبوب ودلخواه را به می توان با خیال راحت بر تن کرد . گرفتن وقت کمتر برای رفتن به بیرون و افزایش یافتن اعتماد به نفس از دیگر مزایای درمان واریس می باشد . یکی دیگزاز ویژگی های مهم درمان واریس این است شما هیچ وقتنگران دیده شدن رگ ها نخواهید بود در ضمن توجه هیچ کس هم به پاهای شما جلبنخواهد شد .

احساس درد کمتر.

زمانی که وجود رگ های واریسی موجب آزار شما می شوند می توان با درمان آنها از دردهایی که از واریس منشا می گیرند خلاص شد . در مواقع این چنینی متخصصان با استفاده از کمک سونوگرافی ناحیه هدف , تمامی رگ ها را تشخیص بررسی می کنند . که با کمک روش رگ های واریسی که قابل مشاهده از روی پوست می باشند بلافاصله از بین رفته ودرمان می شوند .بوسله ی این روش به جز رگ هایی که قابل مشاهده از روی پوست هستند وامکان دارد به عواملی قابل رویت نباشند هم با تمام رگ های واریسیس می توان درمان شوند .

خواب بهتر شب

اگر به دلیل پا درد تمام طول شب نمی توانید بخوابید و مایل هستید برای اینکه درد پاها کمتر شود به اطراف می چرخید و یا تکان می خورید احتمال دارد که مبتلا به سندروم پای بی قرار شده اید . به دلیل اینکه این بیماری باعث مداخله در خواب می شود از آن نیز به بیماری اختلال خواب هم نام می برند .

افزایش تحرک

غالبا رگ های واریسی به علت ایجاد تورم باعث می شوند که در حرکات طبیعی اختلال ایجا شود . بدین وسیله دامنه ی حرکتو فعالیت بیشتر افراد فعال غالبا به علت بروز رگ های واریسی در پا ها کاهشمی یابد . رفع تورمی یکی از مزایای ذرمان واریس است که کاهش تحرک علت اصلیآن تشخیص داده شده , که نهایتا انجام کار ویا فعالیت هایی است که انسان قبل از اینکه مبتلا به بیماری واریس در زندگی شخصی و روزمره ی خود انجام میداد .

تشخیص بیماری واریس پا

یکی از روش های تشخیص و ارزیابی کردن رگ های واریسی معاینه کردن فیزیکی بیمار بوسیله پزشک متخصص می باشد . در مدت زمان جلسه معاینه امکان دارد با طرح کردن انواع سوالات در باره ی سوابق خانوادگی مبتلا به واریس , مدت زمانی که ابتلا شده اید , علائم ویا هرگونه نشانه هایی از حاد تر شدن و یا گسترش یافتن این بیماری درمان را شروع کند .قد , وزن و شرایط پزشکی دیگر بیمارنیاز است که کلا مورد ارزیابی قرار بگیرد . به جزء این برای اینکه بیماری دقیق تشخیص داده شود معاینه کلی ومعاینه بوسیله ی دست ( لمس رگ ) و بررسی کردن هرگونه خونریزی ویا زخم های موجود اکثرا اقداماتی است که در جلسه نخست معاینه صورت می گیرد .

ایستادن به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه باعث می شود که رگ های واریسی بیشتر مشاهده شود . این روش برای ارزیابی کردن رگ هایواریسی کمک چشم گیری می کند و.سونوگرافی داپلکس تاثیر بسزایی در ارزیابی رگ های واریسی می تواند داشته باشد . ( اولترراسوندا ) ویا سونوگرافی برای اینکه پزشک بتواند رگ هایی که عیب پیدا کرده اند را تشخیص داده ورگ هایی راکه نیاز به مداخله دارند را شناسلیی کند کمک ویژه ای می کند . بوسیله ی سونوگرافی دایلر ( روشی است که برای ایجاد کردن تصویر از رگ های خونی و هر گونه انسداد در جریان خون بکار گرفته می شود ) دمی توان اطلاعات زیاد و دقیقی از وضعیت رگ ها و جریان خون در در یچه های سیاهرگ رخنه کننده وبا عمقبه دست آورد . این اطلاعات در مواقعی که به جراحی و یا سایر روش های درمانی نیاز است ضرورت دارند .

درمان واریس با لیزر

می توان سیاه رگ ها و رگ های واریسی را بوسیله ی تاباندن نور به دست آمده از لیزر در سطح پوست درمان کرد . انرژی به دست آمده ناشی از لیزر باعث می شوند که رگ های خونی کوچک در سطح پوست ازبین بروند . نتایج به دست آمده در بین بیماران متغییر می باشد و برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب و دلخواه لمکان دارد به درمان های متعدد نیاز باشد.

از آنجایی که لیزر تراپی بدون تزریق سوزن وکاتتر صورت می گیرد در قیاس با روش هایی همچون اسکلروتراپی و خارج کردن رگها واریسی بوسیله ی جراحی کم تهاجمی تر می باشد . تغییر رنگ پوست موقتی یکی دیگر از مشکلاتی است که امکان دارد فرد در موقع درمان با لیزر با ان مواجه گردد . ممکن است رگ های واریسی بزرگ تر بوسیله ی روش اندوونوس یا جراحی لیزر درمان شوند . در این روش یک لوله ی بزرگ که کاتتر نام دارد به داخل ورید منتقل می کنیم .

درمان واریس با لیزر

درمان واریس چگونه انجام می شود؟

درمان وریدی لیزر که با بی حسی موضعی ودر مطب دکتر صورت می گیرد بیشتر از ۱ ساعت به زمان نیاز دارد . در مدت زمان این روش درمانی پرتو های تمرکز یافته در نور لیزر رگ هایی که عیب و تحت درمان می باشند را مورد هدف قرار ذاذه و به دلیل اینکه نور به طور متمرکز می باشد باید مواظب بود تا اینکه آسیبی به پوست , بافت ورگ های اطرف وارد نشده باشد . گرمای که بوسیله ی استفاده از لیزر تولید می شود موجب از بین رفتن رگ ها می شود ودر مدت ۴ الی ۶ هفته این رگ ها معمولا جذب بدن شده واز بین می روند
بعد از درمان
اکثرا بیمار می تواند ۳۰ الی ۶۰ دقیقه پس از درمان راه برود و به فعالیت های خود ادامه بدهد . امکان دارد پا ها کمب کبود سده باشند که این کبودی پاها موقتی بوده و معمولا بعد از ۲ هفته ناپدید می شوند .

آیا در لیزر تراپی ( لیزر درمانی ) احساس درد وجود دارد ؟

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم ناحیه یهدف را در لیزر درمانی بوسیله ی داروها بی حسی موضعی می شود . در طول زماندرمان وبه علت گرم شدن لیزر امکان دارد فرد احساس سوزش جزئی وبسیار خفیفی داشته باشد . خوشبختانه امروزه بیشتر لیزر ها از سیستم خنک کننده بهره می برند که از گرم شدن نوک لیزر پیشگیری کرده ومانع سوختگی .آسیب ناحیه ی هدف در زمان درمان می شود .

پیشگیری

امکان دارد در پیشگیری رگ های واریسی با روش های مختلفی از جمله بلند کردن پاها به طور متناوب , ایستادن به مدت طولانی و استفاده از جوراب های واریس صورت بگیرد . در ضمن به یاد داشته باشید که ورزش های منظم وکنترل کردن زن در این امر تاثیر میژه ای دارد . اقدامات یاد شده کمک یژه ای به پیشگیری ویا کند شدن سرعت برز رگ های واریسیمی کند .

برچسب ها: , , , , , , ,

زرد زخم بیماری واگیردار پوستی , روشهای درمان زرد زخم

زرد زخم بیماری واگیردار پوستی , روشهای درمان زرد زخم

زرد زخم بیماری واگیردار پوستی ،همه چیز در مورد زرد زخم بیماری واگیردار پوستی ، انواع بیماری های پوستی در کودکان ، روشهای درمان بیماری زرد زخم : یکی از بیماری های عفونی پوستی که در کشور های در حال توسعه شیوع بیشتری دارد بیماری زرد زخم است .

همه چیز در مورد زرد زخم بیماری واگیردار پوستی

زرد زخمنوعی بیماری میکروبی پوستی واگیر دار(به خصوص در کودکان)است که عامل ایجادآن باکتری های “استرپتوکوک” و “استافیلوکوس اورئوس” می باشند ..
دکتر ملکی متخصص پوست مو بیماری زرد زخم را چنین معرفی می کند :این بیماری به شکل تاول های کوچک چرمی ایجاد می شوند که به سرعت می ترکند و زخم زردرنگی را روی پوست به جای می گذارند .

وی ادامه داد: این بیماری موضعی است و رویلایه بیرونی پوست تاثیر می گذارد وهمچنین بسیار واگیردار است و تمام قسمت های پوست را درگیر می کند . فرد بیمار اگر روی پوستش خراش وزخمی بیفتد میکروب می تواند به داخل پوست سرایت کرده وعفونت ایجاد کند .

انواع بیماری های پوستی در کودکان را بشناسیم

انواع بیماری های پوستی در کودکان

انواع بیماری های پوستی در کودکان

بیماری پوستی زرد زخم در چه افرادی شایعتر است :

بیماری زرد زخم بدلیل عفونی و واگیردار بودن آن خطرناک است وبه مراقبت خیلی زیادی نیاز دارد شیوع این بیماری در کودکان بیشتر است اما در بین ورزشکاران ودر باشگاه ها هم مشاهده شده است . این متخصص پوستمو در ادامه افزود:در زرد زخم اغلب قبل از پدیدار شدن زخم ها پوست قرمز شده و خارش پیدا می کند .پوست اطراف زخم به شدت خارش پیدا میکند اما چون خاراندن آن موجب پراکنده شدن بیماری در اطراف و قسمت های دیگر بدن می شود نیاز است که در مقابل خارش مقاومت کنید.

محل شروع این بیماری در اطراف دهان وبینی است در واقع این نواحی اولین قسمت هایی از پوست هستند که به بیماری زرد زخممبتلا می شوند .شیوع این بیماری در تابستان بیشتر است و کودکان وبچه هایی که در مهدکودک ها ودبستان هستند بیشتر در خطر ابتلا به این بیماری واگیردارهستند.

این متخصص پوست و مو اشاره کرد: این بیماری واگیردار است و نباید افراد به صورت مشترک از حوله, لباس وسایر وسایل فرد مبتلا استفاده کنند .

برچسب ها: , , , ,

قیمت و هزینه کاشت مو

قیمت و هزینه کاشت مو , هزینه ترمیم مو , هزینه کاشت هر تار مو چقدر است ؟

قیمت و هزینه کاشت مو , هزینه ترمیم مو , هزینه کاشت هر تار مو چقدر است ؟ , لیست هزینه و قیمت کاشت موی طبیعی و ترمیم مو :داشتن مو و پرمویی یکی از موارد تاثیرگذار در چهره و زیبایی است برخی از افراد در برهه های زمانی خاصی دچار ریزش مو می شوند و موهای طبیعی خود را از دست می دهند . امروزه با وجود روش های کاشت مو ، دیگر جای نگرانی برای مشکل بی مویی وجود ندارد .

اگر شما هم جز دسته افرادی هستید که از مشکل بی مویی رنج می برید . می توانید به کلینیک کاشت مومراجعه کنید . متخصصین کاشت مو در کلینیک لیزر مو ، آماده ی ارائه ی کلیه یخدمات در زمینه ی کاشت مو هستند . متخصصین ما ابتدا جلسه ی مشاوره ای را برگزار می کنند ، و اطلاعات لازم در مورد کاشت مو را در اختیار شما قرار میدهند . و سپس روش کاشت موی متناسب را برای شما انتخاب می کنند .

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو , ترمیم مو

کاشت مو، و ترمیم مو دارای یکسری هزینه هایی است ، که فرد باید برای درمان متقبل شود . در ادامه ی این مقاله درمورد هزینه ترمیم و کاشت مو بیشتر صحبت می کنیم .

اگر شما قصد دارید برای ترمیم موهای خود از روش کاشت مو استفاده کنید ، بایستی قبل از اقدام شرایط مالی خود را در نر بگیرید . .و اینکه به یک مرکز خوب ترمیم مو مراجعه کنید . کلینیک لیزر مو یکی از مراکز معتبر در این زمینه است .

هزینه ی ترمیم مو به چه عواملی بستگی دارد ؟

باید بگوییم که عوامل مختلفی در تعیین هزینه ترمیم مو دخالت دارند ، که به مهم ترین آن ها در ادامه اشاره می کنیم. هزینه ی مربوط به ترمیم مو کاملا مشخص است . و اگر هزینه ای پایین تر مشاهده کردید ، بدانید که غیر نرمال می باشد . طبق گفته ی قدیمی ها هیچ ارزانی بدون دلیل نمی باشد . و این به این دلیل است که برخی از مراکز غیر مجاز ترمیم مو و کاشت مو ، برای اینکه هزینه ی ترمیم و کاشت مو را به حداقل برسانند ، از الیاف های درجه ی ۲ به جای موهای طبیعی استفاده می کنند .

همچنین مراکزی که هزینه های کمتری دریافت می کنند . برای کم کردن هزینه به جای گریمور از تکنسین های کارورز و آرایشگرهای تازه کار استفاده می کنند . و مهم ترین کاری که این مراکز غیر مجاز برای کم کردن هزینه ی ترمیم و کاشت مو انجام می دهند ، استفاده از ابزار و وسایل تقلبی و درجه ۳ است ، که این موضوع با سلامتی فرد رابطه مستقیم داشته و بسیار خطرناک می باشد .

هزینه کاشت هر تار مو

هزینه کاشت هر تار مو

امروزه برای کاشت موی طبیعی روش های مختلفی وجود دارد ، که در میان این روش ها روش sut روش جدید و بهتری می باشد . هزینه ی کاشت مو ، بعد از مراجعه ی شما به کلینیک لیزر مو ، و ویزیتتوسط کارشناسان و متخصصین بر حسب اندازه ی ریزش و حجم فضای خالی تعیین می شود .

روش کاشت مو HRT چیست ؟

این روش نیز یکی از روش های مفید و مناسب برای کاشت و ترمیم مو می باشد . مزیتی که این روش کاشت مو دارد ، این است که این روش نیازی به بانک موی شما ندارد . و مرکز کلینیک لیزر مو با داشتن بانک موی صد در صد طبیعی با جنس و رنگ و به طور کامل همزاد با موهای شما, عمل کاشت مو را انجام می دهد .

طریقه انجام

این روش به ۳ طریق با تارهای صد در صد طبیعی قابل انجام است ، که عبارتند از :

 • کاشت مو زیر پوست
 • کاشت مو روی پوست
 • کاشت مو لا به لای موهای شما

این روش به دلیل تراکم بسیار بالا که داردباعث می شود که خط رویش بسیار بسیار طبیعی به نظر برسد . شما می توانید روزانه استحمام کرده و موهای خود را در تمام جهات و در انواع مدل های مورد دلخواه شانه بزنید .

مزیت دیگری که این روش دارد ، این است که شما می توانید از سشوار , اتوی مو , واکس , ژل و… بدون عوارض استفاده کنید.ما به جرات به شما این اطمینان را می دهیم که این روش (HRT ) بهترین و آخرین روش در امر کاشت مو طبیعی در جهان می باشد .

کاشت طبیعی ابرو

کاشت ابرو با روش های قدیم FUT یکسری عوارضی را به همراه داشت . از جمله ی این عوارض می توان به درد ناشی از کاشت ابرو ، بجا ماندن اسکار در پشت سر و تورم و کبودی و درد شدید در قسمت ابروها و چشم ها اشاره کرد . همچنین رشد ابروها در این روش بعد از گذشت ماهکامل می شود ، و همچنین رشد موها ضخیم و نامنظم می شود . ظاهر غیر طبیعی برای ابروها ایجاد می شود . و کاشت ابرو کاملا مشخص می شود .

کاشت ابرو با روش جدیدا (SUT): این تکنیک یکی از تکنیک های جدید کاشت ابرو می باشد . در این روش ، کاشت ابرو طی یک جلسه ی درمانی و بدون درد و عوارض انجام می شود . کاشت ابرو با روش SUT در کلینیک لیزر مو توسط متخصصین مجرب پوست و مو ، بدون کوتاهی موها انجام می شود . این روش در کلینیک ما کاملا طبیعی ، خوب و برحسب مدل دلخواه شما انجام می شود . این روش تضمین شده می باشد .

اگر یکسری افراد بخواهند ، کاشت ابرو را روی ابروهای تاتو کرده ی قبلی خود انجام دهند ، نیازی به پاک کردن تاتو در این روش نمی باشد . این روش به قدری ظریف می باشد ، که به جرات می توان گفت، کاشت ابرو برای نخستین بار در ایران به به طور طبیعی و با ظاهری بسیار زیبا انجام می شود .

برچسب ها: , , , ,

در سال 1397 جوانتر و خوش چهره شوید


در سال 1397 جوانتر و خوش چهره شوید

آیا شما به خودتان گفته اید که میخواهید در سال نو درظاهر خود کار کنید؟ اگر چنین است، شما باید این پست وبلاگ را ببینید. در اینجا به برخی از روش های ویژه و خاص برای رفع چین و چروک پوست و نیز درمانچین و چروک اطراف چشم معرفی می کنیم . با ما همراه باشید تا از پیشنهادات بهتری برای جوانتر و زیباتر شدن در سال 1397 داشته باشید .

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک فرمول است که پا را به اندازه کلاسیک به شدت کلاسیک می بیند، که خطوط اطراف چشم است. برای برخی افراد، این یکی از اولین نشانه های پیری است. این عضلات فلج کننده صورت نیز می تواند به کاهش خطوط خفیف بین چشم ها که اغلب به عنوان "یازده ساله" نامیده می شود، کمک کند.

تزریق ژل ژوویدرم


Juvederm  یک چهره ی چهره ای است که مناطق ناشی از چهره را از بین می برد که به علت پیری حجم را از دست داده اند. این خانواده از محصولات با اسید هیالورونیک ساخته شده است، یک راه حل که هیدراته و محصور شده مناطق تحت درمان است.

سازندگان این محصولات بسیاری از انواع مختلف پرکنندهرا که به طور خاص برای هر ناحیه صورت ساخته شده اند، منتشر کرده اند. آنهامی توانند حجم لب (لپ تاپ) را افزایش دهند، خطوط لبخند یا انقباض های بینی، لب های عمودی لب، خطوط ماریونیت و خطوط عمیق بین چشم (یازده) یا پیشانی را پر کنید.

تزریق کیبلا


همانطور که افراد سن و / یا وزن می گیرند، معمولا برای تشکیل چانه دو طرفه معمول است. پوست آزادتر می شود و گاهی اوقات با بافت چربی پر می شود (همچنین به عنوان چربی زیره). Kybella یک درمان معتبر FDA است که چربی زیر چانه را کاهش می دهد و باعث می شود که افراد باهوش تر و جوان تر ظاهر شوند.

تزریق  رستالین


اگر می بینید ترک، کاهش میزان حجم و یا کاهش وزن پوست در آینه، این پرکننده ممکن است راه حل برای شما باشد. چین و چروک ها، خطوط، چین و چروک پوست هیچ ربطی با Restylane ندارد. این فرمولاسیون اسید هیالورونیک، فتوسنتس، کانتور و صافی را به صورت باز میگیرد. با استئیستالین متخصص زیبایی شناسی مناسب، می توانید بدون پیشرفت جراحی زیبایی صورت را به صورت طبیعی به ارمغان بیاورید.

تاثیر شکر بر افزایش چین و چروک پوست

تاثیر شکر بر افزایش چین و چروک پوست

شما آن را بارها شنیده اید: شکر برای شما بد است

اکثر گزارشات می گویند که شکر نامناسب است، زیرا سبب افزایش وزن می شود، اما این چیزی نیست که شما به آن دست پیدا کنید.

مطالعاتاخیرا تایید کرده اند که شکر می تواند به دلیل یک فرایند طبیعی به نام گلیکوزی باعث ایجاد چین و چروک پوست شود. هنگامی که شکر از طریق جریان خون حرکت می کند، آن را به پروتئین متصل می کند و مولکول های جدید مضر را تولیدمی کند - محصولات پیشرفته گلیساسیون یا AGE ها.

هرچه قند بیشتر مصرف شود، AGE بیشتر رشد می کند.

AGEبر کلاژن و الاستین تاثیر می گذارد، پروتئین هایی که پوست و الاستیک را حفظ می کنند. هنگامی که توسط AGE مورد حمله قرار می گیرند، آنها خشک و شکننده می شوند. برای اضافه کردن توهین به آسیب، مقدار کلاژن شما در واقع با رژیم های غذایی با قند کاهش می یابد.

هنگامی که میزان کلاژن کم است که خشک و شکننده است، احتمالا چین و چروک  پوست کمتر است.

مجلهبریتانیایی بریتانیا گزارش می دهد که این اثر حدود 35 سالگی شروع می شود وپس از آن به سرعت افزایش می یابد. این به خصوص اگر مصرف قند بالا بعد از 35 سالگی ادامه یابد.

خبر خوب برای دوستداران قند


اگر شما یک دندان شیرین دارید، به مقصد نرسیده اید وچروکیده، پوست شل شده است. بازگشت به مسیر با تغذیه خود و تعمیر برخی از آسیب. رتینوئید ها مواد هستند که اغلب در سرم های بدون نسخه تحت نام رتینولیافت می شوند. متخصصین پوست می توانند توان بالقوه رتینول را با محصولاتی مانند Renova، Avage و Differin تجویز کنند.

علاوه بر این، بهبود رژیم غذایی، پوشیدن کرم های ضد آفتاب، استفاده از مرطوب کننده و استفاده ازپرکننده ها می تواند به ایجاد پوست جوان تر پوست کمک کند.

چه چیز خاصی درباره پرکننده هاست؟


پرکننده ها می توانند چروک ها، چروک ها و چروک هاییرا که در پوست به دلیل روند پیری تنظیم شده اند، پر کنند. همچنین اغلب ما مشتریان خود را توصیه می کنیم که از محصولات توکسین اتابوتولینوم A در بازار استفاده کنند زیرا آنها عضلات صورت را در مناطقی که این چروک ها اغلبتشکیل می دهند، فلج می کند.

دو مورد از بهترین پرکننده ها برای رفع چین و چروک پوست عبارتند از:

 1.  ژوودرم
 2. رستالین


Juvederm از جنس اسید هیالورونیک ساخته شده است. این یک ماده طبیعی است که حجم و هیدراتاسیون پوست را افزایش می دهد.

Restylaneیک ژل زیست تخریب پذیر است که دارای اسید هیالورونیک است. این یک پرکننده پوستی نرم است که حجم پوست را اضافه می کند. این مناسب برای چین و چروک در اطراف دهان و چشم است.

پرکننده ها و  تزریق بوتاکس در منهتن و لانگ آیلند


اگر امیدوار باشید علائم پیری را از بین ببرید، امروز با مشاور جرم تماس بگیرید جیمز کریستین ساردلی، RPA-C. او بررسی خواهد کرد که کدام نوع محصولات برای شما مفید خواهد بود و درمان شما را در همان بازدید انجام خواهد داد.

X